Jak pracujeme

 

 

Naše zásady

 •  Pracujeme pozitivní a přirozenou metodou
 •  Radíme lidem jak porozumět psům
 •  Propojujeme teorii s praxí
 •  Nikdy není pozdě/všichni jsou vítáni

 

 

 

Vyučujeme metodou I-L-e coachingu, doprovázíme Vás na Vaší cestě s Vaším pejskem a snažíme se Vám pomoci  vytvořit harmonický vztah. Klademe důraz na dobrý vztah  a komunikaci mezi majitelem a psem. 

I-L-e ® couching je komplexní filozofií, metodou, pocházející z Německa, která je velice inovativní, a proto může mnoha lidem na začátku připadat velice komplikovaná. Z dlouhodobého hlediska, ale dává smysl a pomáhá vytvořit dlouhodobý a pevný vztah mezi psem a jeho majitelem. 

Co tato zkratka vlastně znamená?

„I“= Instinkt/Inteligence

L=Lifestyle,

e= Education/Erziehung/Vzdělání

I-L-e ® couch (trenér) Vás naučí, jak psa správně motivovat, aby s Vámi chtěl spolupracovat. Pes je sociální zvíře, má rád strukturu a pravidla, která mu poskytují jistotu. I-L-e ® couch (trenér) Vás naučí jak s Vaším psem správně pracovat a umožnit mu kognitivní vyžití.

Součástí tréninku je správné nasměrování sociálního a loveckého instinktu pomocí výcvikové pomůcky „dummy“. Výcvikový pytlíček „dummy“ se u nás naučíte správně používat a výhody, které s sebou přináší, Vás určitě nadchnou stejně tak jako nás. Výcvikovou pomůcku dummy vynelezl Jan Nijboer (Dogmanship) a Erik Kersting (I-L-e couching) v Německu. Stimuluje sociální učení, správně nasměrovává využití loveckého instinktu psů, pes se Vás naučí více sledovat a spolupracovat s Vámi.

Nejdříve bychom Vás rádi pozvali na úvodní analytický rozhovor, při kterém se pobavíme o Vašich představách    a cílech. Zároveň se podíváme na to, kde by mohla vznikat případná nedorozumění mezi Vámi a Vaším psem a navrhneme Vám individuální plán.

 

  Galerie

  Intenzivní kurz v hořicích

  společný výlet-intenzivní kurz hořice

  Teorie a usínací trénink

  Seminář-Karlovy Vary

  přednáška-farma kozodoj

  Agility hrátky

  Společné výlety

  Trénink na veřejných místech

  Zvykání si na rušné prostředí

  Trénink v metru

  agility hrátky

  Diskuze po skupinovém tréninku

  Individuální lekce

   Na úvod doporučujeme alespoň 10 individuálních lekcí nežli se zapojíte do skupiny. Individuální lekce jsou důležité, aby byl dostatek času na vysvětlení teorie a řešení konkrétních problémových situací. Tréninky většinou probíhají na rušných místech, aby se pes naučil pracovat v reálném prostředí s rušivými elementy.

  Skupinové lekce

  Skupinovou tréninky jsou důležitou složkou tréniku. Máte možnost cvičit se psem za přítomnosti ostatních psů a vzruchů. Většina tréninků probíhá na veřejných místech, aby bylo možné cvičit reálné situace. Skupinové lekce se konají dle domluvy zpravidla však jednou týdně v Praze. Rozpis kurzů najdete v sekci aktuality a akce.

  Intenzivní kurzy

  Intenzivní kurzy mohou po domluvě probíhat v místě Vašeho bydliště. Intenzivní kurz je koncipován na 4 dny. 

  Ceník

    Rádi bychom, aby si k nám mohl dovolit chodit každý. Proto se  snažíme držet ceny nízko. Ceny které jsou uvedeny níže jsou ceny doporučené. Pokud se Vám u nás bude líbit a máte možnost zaplatit více, budeme rádi. Naopak pokud se nacházíte v těžké životní situaci určitě se nějak domluvíme.  

   

  Úvodní analytický rozhovor – 1500 Kč 

  Individuální lekce – 800 Kč

  10 individuálních lekcí (balíček-platnost 3 měsíce) – 5500 Kč

  Skupinové lekce zakoupené vrámci trimestru- 250 Kč

  Skupinová lekce jednotlivě – 300 Kč 

   

  Cestovní poplatek – 10 Kč/km (počítáno od Prahy)  

  Lekce trvá dle tréninkové úrovně Vašeho psíka 30 minut až jednu hodinu. Hlavní je pro nás ukončit lekci pozitivně.