Aktuality a akce

 

 

Tellington touch seminář

Místo konání: FAPPZ B-109, ČZU v Praze
Datum konání: Sobota 23.3.2024 -T Touch 1 (začátečníci)
Neděle 24.3.2024 – T touch 2 (po absolvování sobotního kurzu nebo kurzu z minulého roka)
Délka semináře: sobota – 9:30-17:00, neděle- 9:00-16:30
Cena semináře: 2300 Kč (se psem), 1500 (bez psa)/ jeden den
Registrace: přes email: lucypribylova@gmail.com
T-touch metoda byla vynalezena autorkou Lindou Tellington Jones. Tato celistvá metoda prohlubuje komunikaci a vztah mezi zvířetem a psem. Skládá se z několika technik, které Vám během semináře budou představeny (práce s tělem, práce ze země, techniky vedení psa na vodítku). T-touch se využívá pro mnoho druhů zvířat, tento seminář je však cílen na psy.
Je možné se přihlásit ve dvou variantách se psem či jen jako divák bez psa. Místa se psem jsou velmi omezena. Maximální počet účastníků se psem je sedm na jeden den. Pro studenty ČZU je možnost využít slevu a to 10 % pro variantu se psem a 20 % na variantu bez psa.
Seminář povede v anglickém jazyce Sabrine Karl PhD., trenérka německého původu působící momentálně ve Vídni. Absolvovala akreditované kurzy T-touch.
Prezentace bude přeložena do českého jazyka a překladatel bude celou dobu k dispozici.
Seminář se bude konat při minimálním počtu účastníků (5)

 

 

 

Nově pro Vás nabízíme canisterapii s Nelinkou

Cílem této canisterapeutické hodiny je dát dítěti prostor zdokonalit čtení a vyjadřování se nahlas za přitomnosti co-terapeuta psa, který dítě nesoudí a zároveň jeho přítomnost motivuje dítě ke čtení a zdokonalování se v mluveném jazyce. Lekce je vhodná jak pro cizince mající problém s češtinou, tak pro děti s jazykovými problémy.

Ve spolupráci se spolkem Animaltherapy www.animaltherapy.cz

 

 

Skupinové lekce pro štěňata a začátečníky

Čtvrtek: 17:30 od 1.1.2024

Lekce probíhají na Praze 6  v okolí Hradčanské/Dejvické. Jejich hlavním cílem je zvykání psa na rušné prostředí Prahy, spolupráci s psovodem a soustředení psa i za přítomnosti dalších psů.

Skupinové lekce pro pokročilé psy

Čtvrtek 18:30 od 1.1.2024

Lekce probíhají na různých místech Prahy 6, dle předchozí domluvy. Různá místa jsou vybírána z důvodu trénování socializace a různých situací, na které Vás budeme připravovat.

Agility hrátky a kognitivní cvičení

Agility hrátky každé úterý na Suchdole od 16:30 a 17:30 (2 skupiny) od 1.1.2024

Cílem agility hrátek je seznámit psy například s tunelem, překážkami a společně si užít trénink. Nejde o přípravu na závody, ale o zdravotně nezávadný zábavný trénink. Budeme se také snažit rozvíjet kognitivní schopnosti Vašeho pejska pomocí různých her a úkolů.

Přestože se v naší psí škole učí metodou dogmanshipu, této hodiny se mohou účastnit všichni, kdo používají k tréninku pozitivní metody.

Spolupracujeme s firmou Petlando

Nově si u nás můžete objednat výrobky firmy Petlando. Máme pro Vás naskladněno především velké množství dummíků. Firma Petlando má kvalitní výrobky a tak dummíci opravdu hodně vydrží. Cena: velikost S-260 Kč, velikost M-340 Kč, velikost L-390 Kč.

Podívejte se na stránkách https://www.petlando.com/en/dog.html, co byste rádi objednali a my to pro Vás zařídíme. Kontaktujte nás přes email info@dogisfriend.com