Aktuality a akce

 

 

Nový rozvrh: září 2022

Prázdniny jsou pomalu za námi. Pejsci zpátky do školy !!!
Od 1.9.2022 opět v plném provozu.
Nejsme klasický cvičák, zaměřujeme se hlavně na dobrý vztah mezi páníčkem a psem. Klademe důraz na dobrou socializaci, a to především ve městě. To je důvodem, proč se naše čtvrteční skupinové tréninky konají v okolí metra Hradčanská a Dejvická. Snažíme se Vás připravit na koždodenní situace z reálného života.
Trénink je vhodný pro všechny pejsky od 2 měsíců.

 

Víkendový seminář se psy

14-16.10.2022 Nové Hrady

V rámci víkendového semináře Vám představíme metodu I-L-e couchingu (instinct-lifestyle-education), kterou vyučujeme v naší psí škole Dogisfriend.
Seminář je zaměřen na vybudování důvěrného vztahu mezi psem a páníčkem, na socializaci, na nácvik situací běžného života, základní poslušnost a práci se psem na vodítku.

Jestli chcete mít doma vychovaného chlupáče, kterého můžete brát všude, nevláčí Vás na vodítku za sebou, tak je tohle ten správný kurz, kde Vás to naučíme.

V kurzu bude maximálně 10 účastníků.

Program:

Pátek-přednáška o a výcvikových metodách se zaměřením na netahání psa na vodítku zakončená krátkou praxí.

Sobota- skupinový trénink, otevřená diskuze o možných nedorozuměních mezi člověkem a psem, společná procházka, přednáška o kognitivních schopnostech psů.

Neděle-skupinová trénink, individuální tréninky (pro každého alespoň 40 minut), hrátky se psy

(Změna programu vyhrazena)

Ubytování:
Ubytování je zajištěno v penzionu na Celnici (www.penzionnacelnici.cz). Můžete spát po jednom s vaším čtyřnohým parťákem. Pokud chcete být ubytování ve více lidech na pokoji cena je nižší.

Ceny:

Cena kurzu je 2900 Kč. (Doprovodná osoba učastnící se výcviku a přednášek 500 Kč)

Cena ubytování je 445,-/noc, v případě kdy jsou 2 osoby na pokoji. Pokud bude osoba sama na pokoji, je cena 695,-/noc.

Strava- snídaně 100 Kč, polopenze 250 Kč, plná penze 370 Kč (možnost vegetariánské diety i dalších diet po předchozí domluvě).

Přihlašte se do 10.8.2022 a získejte tak slevu 400 Kč.
Rezervace místa v kurzu je chápána jako platná až po zaplacení nevratné zálohy 2500 Kč.

Přihlášky zasílejte na email: info@dogisfriend.com

Těšíme se na Vás !
Vaše psí škola s kamarádským přístupem Dogisfriend

 

Skupinové lekce pro štěňata

 ÚTERÝ 9:00

Úterní lekce jaou koncipovány hlavně pro nejmenší štěňátka. Jsou vhodné i pro maminky s dětmi. Lekce probíhají na cvičáku ČZU od 6.9.2022

Skupinové lekce pro dospělé psy

Čtvrtky 17:00 a 17:45 od 1.9.2022

Lekce probíhají na různých místech Prahy 6, dle předchozí domluvy. Různá místa jsou vybírána z důvodu trénování socializace a různých situací, na které Vás budeme připravovat.

Podmínkou účasti na skupinových lekcích je absolvování analytického rozhovoru a dvou individuálních lekcí

Agility hrátky

Agility hrátky každé úterý na Suchdole od 17:00 a 17:45 (2 skupiny) od 6.9.2022

Cílem agility hrátek je seznámit psy například s tunelem, překážkami a společně si užít trénink. Nejde o přípravu na závody, ale o zdravotně nezávadný zábavný trénink. Budeme se také snažit rozvíjet kognitivní schopnosti Vašeho pejska pomocí různých her a úkolů.

Přestože se v naší psí škole učí metodou dogmanshipu, této hodiny se mohou účastnit všichni, kdo používají k tréninku pozitivní metody.

Spolupracujeme s firmou Petlando

Nově si u nás můžete objednat výrobky firmy Petlando. Máme pro Vás naskladněno především velké množství dummíků. Firma Petlando má kvalitní výrobky a tak dummíci opravdu hodně vydrží. Cena: velikost S-260 Kč, velikost M-340 Kč, velikost L-390 Kč.

Podívejte se na stránkách https://www.petlando.com/en/dog.html, co byste rádi objednali a my to pro Vás zařídíme. Kontaktujte nás přes email info@dogisfriend.com